WYSIWYG Web Builder
WYSIWYG Web Builder
Tvorba webových stránek bez znalosti HTML
19

WYSIWYG Web Builder - vlastnosti programu

WYSIWYG Web BuilderWYSIWYG Web Builder

je nejlepší vizuální editor webu pro vytváření webových stránek. WYSIWYG je akronym anglické věty "What you see is what you get", česky "co vidíš, to dostaneš". Tato zkratka označuje způsob editace dokumentů v počítači, při kterém je verze zobrazená na obrazovce vzhledově totožná s výslednou verzí dokumentu.
Jinými slovy WYSIWYG znamená, že hotové stránky se zobrazí přesně tak jak bylo navrženo.  Můžete si vytvořit webové stránky bez znalostí HTML. Vytváření probíhá jednoduše umisťováním jednotlivých prvků na požadované místo (metoda drag and drop).
To znamená, že jednotlivé prvky se usazují na obrazovku přímo do zvoleného místa a WYSIWYG Web Builder následně sám zajistí vytvoření odpovídajícího zdrojového HTML kódu.

WYSIWYG Web Builder

podporuje vkládání bloků textu,  obrázků, tabulek, prvků Java, ActiveX, Flash, Windows Media apod. přímo do vašich internetových stránek. Svou práci si můžete ihned prohlédnout v náhledu. Web Builder vám dá plnou kontrolu nad obsahem a vzhledem vašich webových stránek. Součástí programu je také FTP klient jehož prostřednictvím hotové stránky rovnou publikujete na web.

WYSIWYG Web Builder - templateŠablony neboli template, jsou již vytvořené projekty s grafikou, do kterých můžete vkládat svoje údaje a texty a tím vytvořit svoje webové stránky rychleji a jednodušeji.

Template do WYSIWYGu jsou ke stažení zde.

WYSIWYG nabízí esponzivní design webuCo je responzivní web? Jedná se o způsob stylování HTML dokumentu, které zaručí, že zobrazení stránky bude optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atd.).

Stáhněte si program WYSIWYG Web Builder do vašeho počítače a uvidíte, proč je tento vizuální editor nejoblíbenějším editorem webových stránek u uživatelů.
WYSIWYG Web Builder - tvorba webových stránek snadno a rychle